Budowanie własnego domu

budowanie

Instalacja kominkowa Ogrzewanie domu poprzez instalację kominkową to niezły pomysł, dzięki któremu można zaoszczędzić opał na prawdziwe zimne, mroźne dni. Ogrzewanie wnętrza domu z kominka brzmi ponadto bardzo przyjemnie. Jakie zalety i wady ma instalacja kominkowa oraz ile można dzięki niej zaoszczędzić? Tego się dowiesz czytając budowlany poradnik on line. Kąt ciasny, ale własny! Przysłowiowe … Continue reading „Budowanie własnego domu”

Aranżacje ogrodu i tarasu

budowanie

Podłoga na tarasie Tarasy mają to do siebie, że znajdują się na zewnątrz domu i zwykle nie są zadaszone. Przez to podłoga na tarasie musi być odporna na wilgoć (aby nie wchłaniać wody) oraz na zimowe mrozy czy bardzo wysokie temperatury w lecie. Podłogę na tarasie można przykryć drewnem oraz płytkami ceramicznymi. Więcej o wykończeniu … Continue reading „Aranżacje ogrodu i tarasu”

Pracę wykończeniowe przy domu

budowanie

Szafy wnękowe Nie chcesz zmniejszać estetyki wnętrza swojego pokoju przez ustawienie w nim potężnych szaf jakby wyjętych z czasów PRL-u? Ma być prosto, schludnie, przestrzennie. Ok. Tyle informacji nam wystarczy, aby zaproponować Ci montaż szafy wnękowej, czyli „ukrytej” w ścianie. Wszystko o montażu szaf wnękowych przeczytasz na poradniku budowlanym on line. Jakie ogrodzenie Jeżeli Twoja … Continue reading „Pracę wykończeniowe przy domu”